KLUB TURYSTYCZNY POLCZAT

O zjawiskowej Polsce

Park Linowy na terenie Powidza

  • 4 kwietnia 2017
  • Bez kategorii
  • No Comments

Turyści decydujący się na Powidz jako na miejsce do spędzenia kilku wolnych dni, do wyboru mają wiele zróżnicowanych tematycznie atrakcji turystycznych. Mowa tutaj więc nie tylko o miejscach przyrodniczych i sakralnych, ale też bardziej rekreacyjnych. Godny uwagi na terenie Powidza jest zwłaszcza ➮Park Linowy, gdzie przyjemnie czas mogą spędzić zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Wszystko to pod czujnym okiem instruktorów.

To okazja do podreperowania swojej kondycji fizycznej oraz zdrowia. Cała zabawa odbywa się przecież na świeżym powietrzu. Najpierw przechodzi się szkolenia w towarzystwie instruktora, aby potem udać się na profesjonalną trasę z przeszkodami. Cały sprzęt potrzebny do przejścia toru jest dostępny na miejscu. Wizyta w takim miejscu, to niesamowita frajda i duża dawka emocji na najwyższym poziomie. Dostępnych jest tam kilka tras, o zróżnicowanym poziomie trudności. Coś dla siebie znajdą dzieci, dorośli, ale też zorganizowane grupy. Zabawa oraz podniesiony poziom adrenaliny są tam gwarantowane.

Warto wspomnieć o tym, że do wyboru uczestnicy mają także niesamowity zjazd tyrolski, ale najpierw trzeba skutecznie przejść trasę szkoleniową, aby być dopuszczonym do tych nieco trudniejszych. Profesjonalna obsługa zapewnia uczestnikom bezpieczeństwo od początku do końca zabawy, więc nie trzeba obawiać się o swoje zdrowie. Park jest nie tylko zabezpieczony, ale też zadbany. Na trasach bardziej zaawansowanych technicznie znajduje się spora liczba przeszkód, z którymi trzeba sobie poradzić, aby dojść do celu i zakończyć z powodzeniem swoją przygodę.
Podpowiadamy, że aktywne wakacje można spędzić także w ➮Piwnicznej- Zdrój.

➮Oferta noclegowa to strzał w dziesiątkę dla wszystkich osób, które cenią sobie zabawę oraz troskę o kondycję fizyczną. Noclegi z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających, a dzieci będą taką wizytą uradowane. Warto oczywiście wybrać się tam na wycieczkę, aby pociechy miały dostęp do sportowej frajdy i nie narzekały na nudę. Duża liczba wycieczek szkolnych decyduje się właśnie na skorzystanie z takich usług.


Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>