KLUB TURYSTYCZNY POLCZAT

O zjawiskowej Polsce

Piękne miejsca w Ostrowie

Każdy z nas lubi spędzać dni na odpoczynku, poznawać coś nowego i ciekawie spędzać czas. Zaczęły się piękne słoneczne dni i aż szkoda siedzieć w domu czy pracy. Dlatego warto znaleźć sobie jakieś wakacje na kilka dni i wyjechać z bliskimi. Jest wiele bardzo ciekawych miast w których możemy dużo zwiedzić i zobaczyć, jednym z nich jest Ostrawa. Jest to piękne miasto z cudowną plażą, która jest bardzo czysta i pozwala podziwiać przepiękne widoki. Można tam odpocząć i zapomnieć o codziennych problemach. Warto jednak wyjechać do takiego miejsca na dłużej niż jeden dzień by móc cieszyć się wspaniałymi widokami i spokojnie odpocząć. Jest wiele kameralnych kwater w Ostrowie, gdzie można znaleźć tanie noclegi. Obsługa jest wykwalifikowana i stwarza miłą atmosferę.

W Ostrowie największą atrakcją jest prześliczna plaża, bardzo zadbana i czysta. Można oglądać na niej przepiękne widoki. Kolejną atrakcją jest wieża widokowa w domu rybaka, jest ona oddalona o kilka kilometrów od miejscowości, ale warto odwiedzić to miejsce. Jest to obiekt dla osób które nie boją się wysokości i lubią się wspinać, widok naprawdę jest cudowny i warto wejść na sam szczyt, by zobaczyć taki efekt. Posiada dwa tarasy: dolny na wysokości 45 metrów n.p.m. oraz górny zwany kulą na wysokości 63 metrów n. p.m. Oczywiście na górze dostępne są dla wszystkich lornetki by lepiej przyjrzeć się wszystkim obiektom. Jest to wspaniała atrakcja dla wszystkich członków rodziny, dla tych najmłodszych jak i starszych.


Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>