lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Kolejny niesłuszny ban

Witam ponownie.

Chciałbym się dowiedzieć za co dostałem 24 godzinnego bana.

Dodane pliki:
  • firefox_2021-11-25_11-11-18.jpg

Prosiłem o nie stosowanie w trakcie rozmowy na głownym pokoju tematów , które generuja wśród użytkowników dodatkowy stres (atak) i nakręcają innych niepotrzebmi tematami (proceder)  jak również ciągła krytyka administracji  nie ma to kompletnie sensu.

Wszyscy na czat przychodzimy dla relaksu więc neich tak zostanie.

Trochę to dziwne, że sprzedałeś mi tego bana po upływie czasu. Zauważ, że dostałem odstrzał w chwili, kiedy na ekranie nie było ani jednej mojej wiadomości. Admini ostrzegli mnie wcześniej, więc ja się wyciszyłem.

No ale jak się cofamy do przeszłości, to rozwińmy ten temat. Gość w zielonym nicku, którego nick podałeś w swoim poście w nawiasie, już na wejście zaczął prowokować. Wstawianie zdjęć ze swoich regularnych libacji alkoholowych (dzisiaj wstawił dwa), ale to samo robił dawniej. Czy to aby nie podchodzi pod reklamę? Nie chce mi się tego nawet szukać w regulaminie, bo widzę że tutaj ciężko o zmiany.

Mnie banujecie za krytykę administracji, a może niech tak każdy z Was zrobi rachunek sumienia. Dostaliście funkcje, aby był porządek, a tymczasem gość z rangą stałego bywalca i zielonym kolorkiem robi grube jazdy i dostaje za to tylko upomnienia... Gdzie tu logika? Poza tym tak jak poruszyłem na czacie, kilka dni temu on sam napisał, że rezygnuje z czatu i wnosi o usunięcie jego nicku. Brak słów i ręce opadają, jacy niektórzy są fałszywi...

Człowieku, odkąd się tu pojawiłeś, masz same problemy. Ja Cię posłałem na ignora po dwóch dniach obecności i prędko z niego nie wyjdziesz. Jak nie umiesz tu się ogarnąć, to nie wchodź wcale, i wracaj do piaskownicy!

No papatki wielbicielu i pozdrów swojego kumpla procedera 🙂

Jednak nie pomyliłem się co do Ciebie, jesteś idiotą!

Cytat z Wielbiciel data 25 listopada 2021, 16:52

Jednak nie pomyliłem się co do Ciebie, jesteś idiotą!

Przed chwilą mnie pożegnałeś ignorem, ale jednak dalej czytasz...

Proszę moderację o usunięcie postów tego Pana, gdyż obraża i pisze nie na temat. A jak chcesz coś od siebie ciekawego dodać, załóż swój temacik.

Dlatego ja się już usunęłam z czata. Miło było was wszystkich poznać ✌️ trzymajcie się cieplutko 🤗

Moniczka weź no jeszcze poczekaj, chociaż 1 dzień...

Cytat z Moniczka data 25 listopada 2021, 17:02

Dlatego ja się już usunęłam z czata. Miło było was wszystkich poznać ✌️ trzymajcie się cieplutko 🤗

Dziękujemy za obecność , dziękujemy bardzo za kontakt.