Radio Polczat – OFF

Chcielibyśmy poinformować , że w dniu dzisiejszym zawiesiliśmy działalność Radio Polczat.pl – bardzo trudna decyzja , którą niestety musieliśmy podjąć. Dziękujemy wszystkim , którzy tworzyli to Radio jak również dj , prezenterom w szczególności Radio Polczat Team. Informacyjnie idzie „coś” nowego mamy nadzieje , że nowa współpraca spodoba się. Na stronie Polczat.pl pojawi się więcej Radio DiscoParty.pl – już wkrótce więcej informacji.

4 komentarze

  1. Powiem Wam, że radio polczat to było pierwsze radio internetowe z prezenterami, którego słuchałem. Pytałem, skąd decyzja o zawieszeniu działalności i tutaj sprawa jak zawsze, że jeśli nie jest wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi. Najpierw prezenter Czatmen spowodował, że się wkręciłem. Niestety Adam Czatmen zmienił się, ale tu grało wielu bardzo dobrych prezenterów jak Lesik, który wg mnie jest obecnie na topie, jeśli chodzi o męską scenę muzyczną. Misio ze swoimi romantycznymi piosenkami wnosił wiele pozytywnego. Co prawda nie każdy lubi DP, ale misio miał swoich wiernych słuchaczy. Misio dawno Cie nie słuchałem, ale mam nadzieję, że wszystko u Ciebie dobrze i trzymasz się, mimo tej raczej nieprzyjemnej decyzji o zawieszeniu radia. Ty jako jeden z niewielu mnie rozumiałeś, dlatego mogliśmy pogadać o sprawach sercowych. Ukłony kieruję również w stronę Wiewióry i Dj4you. Co prawda nie mieliśmy między sobą najlepszych relacji, to szacunek za Wasz czas i wkład w radio polczat. Na zakończenie nie będę zapalał świeczki, bo nie wiem czy to jest ostateczna decyzja. Działalność zawieszoną można przecież wznowić.

  2. Ech… przypomniała mi się zabawna, zimowa audycja. Prezenter, którego nicku już nie będę wymieniał (koniec z tym!), zapodawał muzyczkę, a my mieliśmy wirtualny spacer po mieście Gdańsk, dzięki słuchaczce Moniczce. Tęsknię za radiem z tamtego okresu. Być może to była najlepsza ekipa 4ever. Z każdym prezenterem szło się dogadać, a fun jaki czerpało się z większości audycji… kto słuchał ten powinien pamiętać. Warto też wspomnieć o prezenterach, którzy grali, a więc tworzyli radio polczat – Roland i Kinder. To Wy oraz wymienieni przeze mnie prezenterzy w poprzednim komentarzu tworzyliście atmosferę, przy której bawiłem się ja i setka słuchaczy. Taktak Yesik czuwał i odliczał do 100. Nie chcę się z nikim żegnać, bo stara gwardia raczej nie zrezygnuje z grania, więc oby do usłyszenia w przyszłości.

    • Dzień dobry, Armstrong, zgadzam się z Tobą , że Polczat jest dobrym portalem społecznościowym, ale co do prezentera Czatmena mylisz się, ,, nie zmienił się zawsze jest sobą,, nie znasz go dobrze , bo ja pamiętam go od kilku lat, prowadził audycje na , nie będę nazwy wymieniać, na jego audycjach było pełno ludzi, którzy czekali na jego audycje, a pokój był przepełniony, i Armstrong powiem ci tyle , że Pan Czatmen grał za darmo, grał z umiłowania do muzyki, i tak zostało do dzisiejszego dnia, Czatmen to wielki człowiek , który kocha muzykę, i tak zostanie do końca. Niestety znaleźli się ludzie, którzy mu rzucili kłody pod nogi i tak to wyszło , tak jak jest. A jak jest to sam wiesz. Jestem fanką czatmena i będę zawsze, oczywiście fanką czatmena będę , a nie radia w którym gra. Wielki szacunek w stronę Czatmena składam za całoksztalt jego twórczości. Pozdrawiam Cię Armstrong milutko i częściej pojawiaj się na portalu, bo takich inteligentnych ludzi jak Ty nam potrzeba.

  3. Dzień dobry, Armstrong, zgadzam się z Tobą , że Polczat jest dobrym portalem społecznościowym, ale co do prezentera Czatmena mylisz się, ,, nie zmienił się zawsze jest sobą,, nie znasz go dobrze , bo ja pamiętam go od kilku lat, prowadził audycje na , nie będę nazwy wymieniać, na jego audycjach było pełno ludzi, którzy czekali na jego audycje, a pokój był przepełniony, i Armstrong powiem ci tyle , że Pan Czatmen grał za darmo, grał z umiłowania do muzyki, i tak zostało do dzisiejszego dnia, Czatmen to wielki człowiek , który kocha muzykę, i tak zostanie do końca. Niestety znaleźli się ludzie, którzy mu rzucili kłody pod nogi i tak to wyszło , tak jak jest. A jak jest to sam wiesz. Jestem fanką czatmena i będę zawsze, oczywiście fanką czatmena będę , a nie radia w którym gra. Wielki szacunek w stronę Czatmena składam za całoksztalt jego twórczości. Pozdrawiam Cię Armstrong milutko i częściej pojawiaj się na portalu, bo takich inteligentnych ludzi jak Ty nam potrzeba.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Pobierz aplikację Polczat

Dostępną w sklepie Google Play

Button pobierz google play