POLCZAT TEAM

Lesik_SoBoLeW

Lesik_SoBoLeW

Główny Administrator

e-mail: lesik@polczat.pl
Główny administrator Polczat.pl, pomoc techniczna.

Maga_

Maga_

Administrator

e-mail: maga@polczat.pl
Administrator czat-a, pomoc ogólna.

Inka

Inka

Administrator

e-mail: inka@polczat.pl
Administrator czat-a, pomoc ogólna.

_Vixen_

_Vixen_

Serwer Operator

e-mail: vixen@polczat.pl 
Serwer operator czat-a, pomoc ogólna.

Eva.

Eva.

Serwer Operator

e-mail: eva@polczat.pl 
Serwer operator czat-a, pomoc ogólna.

sylwka

sylwka

Serwer Operator

e-mail: sylwka@polczat.pl 
Serwer operator czat-a, pomoc ogólna.

Noisy_83

Noisy_83

Operator

e-mail: noisyboy@polczat.pl
Operator głównego pokoju Polczat I Randka, pomoc ogólna.

Melhira

Melhira

Operator

e-mail: melhira@polczat.pl
Operator głównego pokoju Polczat I Towarzyski, pomoc ogólna.

Wiewiora

Wiewiora

Operator

e-mail: wiewiora@polczat.pl
Operator głównego pokoju Polczat I Randka, pomoc ogólna.

Inkub

Inkub

Operator

e-mail: inkub@polczat.pl
Operator głównego pokoju Polczat I 18+ , pomoc ogólna.

Moniczka

Moniczka

Operator

e-mail: moniczka@polczat.pl
Operator głównego pokoju Polczat I 18+, pomoc ogólna.

KONTAKT

7 + 5 =