03.01.2020 Współpraca z Dj Killer

03.01.2020 Współpraca z Dj Killer
Miło nam poinformować iż podjęliśmy współpracę polegającą na wzajemnym promowaniu z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich Djów!  DJ Killer, bo o nim mowa ,to znany od ponad 10 lat DJ klubowy. Po mistrzowsku miksuje on muzykę klubową, a na jego live’ach na YT oglądalność co chwilę bije nowe rekordy sięgające nawet ponad 13 tysięcy oglądających. Sety tworzone przez DJ Killera rozbrzmiewają basami trzęsącymi szybami wielu domów! Jeśli impreza, to tylko z DJ Killerem!  Z inicjatywy Polczat.pl powstaje właśnie strona internetowa www.djkiller.pl na której sukcesywnie dodawane będą informacje o DJ Killer, a także zobaczyć można będzie jego koncerty grane na żywo.

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych do polubienia fanpage DJ Killera na FB https://www.facebook.com/DjKillerPL , gdzie wszyscy miłośnicy jego setów mogą nie tylko posłuchać Jego twórczości, ale i zakupić gadżety swojego idola takie jak opaski, koszulki, czapki, bluzy i wiele innych.

Mamy nadzieję, że Nasza współpraca układać się będzie pomyślnie i z korzyścią dla obu stron.


Dj Killer:
przede wszystkim zapraszam serdecznie Was wszystkich do oglądania udostępniania oraz mile spędzonego czasu razem ze mną ?

Pobierz aplikację Polczat

Dostępną w sklepie Google Play

Button pobierz google play