05.12.2020 Wesprzyj Naszą zrzutkę

05.12.2020 Wesprzyj Naszą zrzutkę
Akcja wesprzyj Naszą zrzutkę. Środki ze zrzutki przeznaczone będą na rozwój i reklamę strony internetowej polczat.pl.
Użytkownicy pytają jak można wesprzeć Naszą działalność – stąd ta zrzutka: wejdz i wesprzuj zrzutke

Opis zrzutki

We współczesnym internecie mamy masę możliwości kontaktu. Mamy portale społecznościowe, fora, komunikatory ,ale czat ma swój osobliwy urok dający ludziom możliwość rozmowy bezpośredniej, w większym gronie, ale i rozmowy jeden do jednego. To nieco starsze pokolenie z sentymentem wspomina czasy, gdy jedną z głównych możliwości porozmawiania z ludźmi w sieci były czaty. Dzięki nim swojego czasu nawiązało się wiele przyjaźni, które przetrwały lata i trwają do dziś. Ba! Bywały i sytuacje,gdzie za pośrednictwem czatu poznało się wiele par, które zakończyły się ślubem. Troszkę z sentymentu postanowiliśmy wrócić do tamtych czasów. Niektórzy twierdzą,że „ to se ne vrati”,ale mu wierzymy w to,że choć w części uda nam się odbudować starą społeczność , a także przyciągnąć nowych użytkowników spragnionych kontaktu z ludźmi.

Jak działa nasz czat

Jest możliwość wejścia na czat jako „gość”, lub zarejestrować nick i wchodzić na tak zwanej „stałce”. Stałe nicki mają możliwość ustawienia sobie avatara. Po wejściu na czat po prawej stronie użytkownik widzi zakładki pokazujące osoby obecne w pokoju w którym aktualnie się znajduje, listę pokoi, i grono znajomych przez których został zaproszony i których on zaprosił. Mamy też na naszym czacie możliwość korzystania z kamerek. Można nadawać publicznie, prywatnie, lub zadzwonić 1:1 za pomocą wideo-rozmowy. Mamy nadzieję,że możliwości te uatrakcyjnią czat i przyciągną użytkowników.

Z czatu można korzystać za pomocą strony polchat.pl ,ale dostępna jest też aplikacja na androidy do pobrania w sklepie play (link do znalezienia na naszej stronie)

Przed nami jeszcze wiele pracy. Mamy świadomość,że czat nie zaludni się z dnia na dzień. Wiemy,że potrzeba czasu, by go dopracować, przyciągnąć ludzi i wypracować atmosferę, która będzie odpowiadała użytkownikom na tyle, by zechcieli nie tylko zajrzeć, ale spowoduje to,że będą chcieć do nas wracać. Czat to ludzie którzy go budują i mamy wielką nadzieję,że przyciągniemy takich , którzy pomogą nam go stworzyć od podstaw.

Środki ze zrzutki przeznaczone będą na rozwój i reklamę strony internetowej POLCzat.pl Dziękujemy!

Pobierz aplikację Polczat

Dostępną w sklepie Google Play

Button pobierz google play