Nowa opcja – ranking

Pojawi się nowa ciekawa opcja na czacie – ranking najaktywniejszych użytkowników! Będzie można sprawdzić, kto jest obecnie zalogowany, kto zajmuje top miejsca wśród użytkowników online, tygodniowy ranking i miesięczny. Ale to nie wszystko – wkrótce związane z tym będzie również przyznawanie nagród dla najbardziej aktywnych użytkowników!

 

Zachęcamy więc do regularnego udzielania się na naszym serwisie, rozmawiania z innymi użytkownikami i wspólnego spędzania czasu. Im więcej będziesz aktywny, tym większa szansa na zdobycie miejsca w rankingu i otrzymanie nagrody!

 

Jak napisał jeden z użytkowników: myszor43

To świetna inicjatywa! Cieszymy sie, że serwis rozwija się w tak pozytywnym kierunku. Mamy nadzieję, że nowa funkcja zachęci użytkowników do jeszcze większej aktywności i integracji z innymi członkami społeczności.

 

Na bieżąco śledz ranking i staraj się zdobyć jak najwyższe miejsce!

 

Zapraszamy na Polczat.pl i baw się z nami!

3 komentarze

  1. Sens w tym, że licznik online nie równa się aktywności. Będą nagradzane najdłużej siedzące nicki, które wcale nie muszą nic pisać, żeby być nagrodzonym? Aktywność oznacza pisanie na czacie, a tutaj może okazać się, że będą wchodzili na czat i afk przez cały czas. Według mnie nie ma sensu nagradzanie za takie coś.

    • Zostało to juz uwzględnione, czas jest zliczany tylko jak jest czat na ekranie, jak jest w tle nie jest zliczany

Możliwość komentowania została wyłączona.

Pobierz aplikację Polczat

Dostępną w sklepie Google Play

Button pobierz google play